LSP штити

Ние сме уред за заштита од пренапони Оригинален производител со свој бренд и исто така обезбедува ОЕМ ОПД услуги.

Ние чуваме со експертиза и посветеност - во корист на нашите клиенти, партнери и вработени.

Што правиме

Заштитен уред за пренапони (SPD) Заштитете ги вашите средства

Ако сте заинтересирани да бидете наш агент на вашиот пазар, ние ќе бидеме ваша силна резерва.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Зошто да не изберете

ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА

Ние обезбедуваме висококвалитетна техничка поддршка преку група техничари. Помошта е загарантирана преку телефон, е-пошта или конференција Whatsapp и покрај тоа, нашиот технички персонал прави инспекции на постројките ширум светот кои треба да бидат заштитени, обезбедувајќи примарно релативна големина на системот СПД, а потоа и најдобри упатства за инсталација и монтажа. Тимот инженер организира обуки посветени на продажната сила на дистрибутерите и директно на клиентите.

Услуги на клиентите

Клиентите можат да сметаат на сигурна техничка поддршка во целост, точност и строго почитување на нивните потреби. Нашата компанија ги извршува димензионирањето и дизајнот на системите, во соработка со дизајнери и инженери, особено сложени, и обезбедува техничка и комерцијална поддршка.

КВАЛИТЕТ

ЛСП е компанија ориентирана кон технолошка еволуција, која секогаш бара ефикасност и пред се квалитет.

R & D

Нашиот тим е составен од квалификуван и искусен персонал, ние се обидуваме да бидеме секогаш чекор напред во иновациите.

Како ЛСП ќе се погрижи за вашата нарачка

Дизајн на сериграфија на СПД уред за заштита од пренапониA. Вие ни ги испраќате вашите идеи за дизајн или вашиот CAD цртеж, ние ќе создадеме бесплатни ЦДР-слики за вас.
Б. Купувате ЦДР графички слики од дизајнерската компанија и ни ги испраќате, ние дизајнираме СПД примерок според вашите ЦДР слики.
В. Испратете ни го вашиот примерок на производ, ние создаваме ист дизајн како и вашиот примерок за нарачки за OEM.
D. Изберете од нашата постоечка палета, имаме многу дизајни на SPD - ако ви се допаѓа нашиот дизајн, само изберете го од нашата галерија или контактирајте не за повеќе идеи за дизајни.

Уреди за заштита од пренапони-за-тест_1Ние ќе ги тестираме перформансите на секој СПД за да се осигураме дека ги исполнува вашите барања.
Составувањето на сите компоненти и додатоци во готовите производи го вршат професионални работници и квалификувани супервизори се одговорни за одобрувањето на финалниот производ.
Според барањата за производство, изгледот и функционалноста на сите производи треба да поминат 100% интернет-преглед од квалификуван КК за време на процесот на склопување.
По инспекцијата на производот, ние ќе спакуваме стока според сите ваши барања. Боја на кутијата, двоен блистер или палета. Исто така, ќе ви испратиме детални слики за секој процес на пакување.
Секоја подготовка на пратката се изведува под строг надзор. Ние ќе обезбедиме слики од секој чекор од процесот, вклучувајќи фотографии од обезбедениот контејнер. Поради строгите упатства и близок надзор во секое време, ние можеме да ги отстраниме грешките при вчитувањето на вашата стока.
Ние ќе ви ги обезбедиме сите слики за вчитување, а нашиот искусен шпедитерски тим ќе ви ги испрати сите документи по завршувањето на вчитувањето.

Што клиенти велат

Ние избравме ЛСП бидејќи тие биле многу сигурни од првиот ден. Тие имаат стручен и целосно обучен персонал што ни помага да ги следиме нашите нарачки и секогаш е среќно да обезбедиме детални фотографии од секој производ или производствен процес - што ни овозможува да ја следиме секоја фаза од нашиот процес на нарачка. Сите производи се испорачуваат во договорени временски размери се императив за нашиот бизнис.

Шели Сис, Франција

Сметам дека се занимавам со ЛСП многу задоволително, со многу директен процес на нарачка и одлична технологија што се користи за производство на производи. Тие се сигурно експерти во својата област и солиден партнер за нашиот бизнис.

Ана Вентура, ШПАНИЈА

ЛСП го произведува нашиот SPD уред за заштита од пренапони од 2012 година. Секој производ е со одличен квалитет и добил позитивни повратни информации од нашите клиенти. Благодарам

Ериче Херман, Чиле

Ако имате прашања, нашата поддршка за клиенти за брз одговор е тука за вас.

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Последно ажурирање